| UserName250000 a întrebat:

Salutare. AM NEVOIE DE MAXIM AJUTOR. Era ori o emisiune ori un canal TV care avea o palarie in colt care era la stanga si la un moment dat se muta la dreapta tot in colt. Dupa un pic de timp revenea la stanga si dupa un pic de timp iar la dreapta si tot asa. Si da, nu e emisiunea aia cu "Hai sa ne intalnim sambata seara" sau canalul Nasul TV. Apropo nu e magazin de palarii, e o emisiune sau un canal TV. Cum se numeste canalul sau emisiunea?

3 răspunsuri:
| Julia1188 a răspuns:

Poate Gospodar fara pereche pe pro tv.

| ȚaraGalilor a răspuns:

Mondenii se numea, era o emisiune de prin 2010 parca! In ziua de azi nu se mai reda!

| ȚaraGalilor a răspuns:

Cred ca era vorba de Mondenii, stiu ca ea a avut M-ul ala cu palaria cate se tot muta!