| Nelutzu222 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facut sala acasa.
Daca as face flatari si abdomene acasa in fiecare zi si sa am o alimentatit cat de buna sar cunoaste ceva si dupa cat timp.

Vreu niste raspunsuri concrete daca se poate!

Ofer Funda!

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Numai flotari si abdomene, in fiecare zi?
Pai dupa vreo 2 saptamani o sa se vada forta si dupa masa happy

| skirlex a răspuns:

Eu fac flotari de 1 an dar cu pauze fac in fiecare seara seturi de cate 10 flotari cu pauza de 5 secunde 3 repetii apoi fac iarasr dar flotari cu mainile sub tine un fel de triungi si apoi fac flotari cu mainile departate tot cate 3 seturi si se cunoaste, dupa o luna poti sa mai adaugi uitate pe youtube ca is o groaza, bafta