| Nelutzu222 a întrebat:

Salut all.
Am o intrebare despre baieti. La un baiat dupa iti dai seama daca esti virgin sau nu, in afara de ata de pe penis, Vreu Raspunsuri concrete,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu poţi să îţi dai seama, decât când vei fi cu el în intimitate, în dormitor!
Te pup!

| Nelutzu222 explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns, Te Pup Si eu:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici un semn de virginitate la barbati. Frenul (asa-zisa ata) ramane integru la aproximativ 60% din barbati, la 25% se rupe candva, la o masturbare sau act sexual, iar numai la 15%din barbati se rupe la primul act sexual, deci un procent practic nesemnificativ

| Nelutzu222 explică (pentru Brigaela):

Ok mersi. Alcineva?

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Iti dai seama si dupa modul in care pune intrebari.intelegi ce vreau sa spun?