| Winners10 a întrebat:

Salutare. Are idee cineva unde pot sa găsesc în județul Timiș ceva campuri cu maci?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe Youtube

| NunuNini a răspuns:

Acum?!
Asteapta sa iasa graul, sa se coaca si atunci ai sa stii unde sunt si macii.

| Allemando a răspuns:

Încearcă să iei pe rând câteva sate din zonă, întreabă și sătenii. Acum de-abia încep să crească macii, cam de prin sfârșit de iunie-început de iulie înfloresc cu adevărat. Până atunci, câte unul rebel pe marginea drumului dacă vrei.
P.S. poți să faci poză unui singur mac și să îl multiplici pe Paint laughing

| AndreiSingurul a răspuns:

Vrei sa faci droguri?

Întrebări recente