| Lina1993 a întrebat:

as vrea sa-mi recomandati un hostel ieftin in Bucuresti, prin zona centrala sau sa-mi spuneti ce site-uri in afara de Couchsurfing mai exista. Vin cu o prietena pe 8 aprilie si avem nevoie de cazare o noapte. Am prefera ori gazda, ori hostel.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Booking. Com
Oferte pentru toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe trivago vei gasi.

| kavasaki99 a răspuns:

Stau cu un Prieten suntem 2 baieti puteti sta la noi o noapte!

| Mircea049202 a răspuns:

Cel mai convenabil e colegul nostru care va poate ospita, sau va faceți rezervare pe booking.com cu plata la hotel. Se găsesc cu prețuri avantajoase. Succes!