| cinevaXcineva a întrebat:

Salutare.As vrea si eu niste exemple de aplicatii unde,, photoshopezi" imagini(cam ca photoshop). Daca stiti lasati-mi in raspunsuri siteul de unde sa il downloadez gratis.MULTUMESC happy

3 răspunsuri:
| Dexionica01 a răspuns:

Buna daca ai Adobe photoshop nu mai ai nevoie de altprogram. Probabil tu stii sa folosesti doar 1% din cat poate programul. Daca vrei te pot invata cate ceva(de baza) vorbim prin mesaj privat

| cinevaXcineva explică (pentru Dexionica01):

Am avut photshop dar am reusit sa-l downloadez cam greu (gen intr-o luna ca nu am gasit de un il pot descarca). Daca poti lasa-mi si mie site-ul de unde il pot descarca big grin

| Dexionica01 a răspuns (pentru cinevaXcineva):

Www.hitfm.tk/ps.html acolo ai linkuri ca sa nu ma acuze astia de piraterie,