| 2PacAlive a întrebat:

Cine imi poate da un site in care sa se vorbeasca despre anumite alimente care te ajuta sa slabesti si niste exercitii fizice care dezvolta musculatura si rezistenta.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 fiecare organism arde calorile diferit fata de alte organisme

2 Insanity 9 saptamani, 45 de minute, duminica odihna sigur slabesti, da te si omoara 45 de minute

3 fara lactate, oua, carne, multe legume, fructe sa consumi cat mai multe