| Skiper a întrebat:

dati-mi si mie daca se poate un program de filmat desktopul Va rog o sa va rasplatesc cu

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Filmeaza-l cu telefonul sau cu camera web. Apoi salvezi in calculator.

| Asdfasdefta a răspuns:

Hmmm...program de filmat nu stiu dar sa faci poza, apesi pe ctrl +Print screen.Astept sa vad ce raspunsuri se mai dau.big grin Si eu vreau sa stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hypercam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun program dupa parerea mea, citeste aici http://www.panalu.net/2010/11/program-inregistrare-video-de-pe.html care este gratuit si face inregistrari video cu audio de calitate

| cosminalexandru a răspuns:

Camstudio

| cosminalexandru a răspuns:

Acum plz funda big grin