| LuffySecondGear a întrebat:

Salutare fani anime am o intr. pentru voi de ceva vreme caut titlul unui anime care l-am vazut mai demult era vorba despre 2 vecini o fata si un baiat care erau buni prieteni iar geamurile de la camerele lor erau aproape asa ca fata deschidea numai geamul si putea baiatul sa intre la ea in camera pe geam si intr- o zi baiatul i-a cerut sa il lase la ea in camera sa o... pe una ca la el nu se poate ca is acasa parinti lui si cum ai iei nu erau acasa o zis ca bine, dupa o vreme fata s-a indragostit de baiat si el de ea iar intr-o zi baiatul a vrut sa intre la fata in camera pe geam iar ea era foarte suparata pe el din nu stiu ce motiv si nu vroia sa ii deschida geamul iar intr-un final fata cand sa ii deschida geamul baiatul a alunecat si a murit fata parca a fost la inmormantarea lui. dupa aceea fata s-a mutat altundeva ca sa uite de baiat iar cand a deschis geamu a vazut ca are ca vecin un alt baiat tot de varsta ei si cam atat imi amintesc. cine stie titlul animeului sau ceva asemanator cu descriere sa imi scrie urgent va rog P.S

1 răspuns: