| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum 1 an un film cu adolescenti si nu mai stiu cum ii spune...era un baiat care avea arest la domiciliu daca nu ma insel si avea bratara de aia la mana si la picior si nu avea voie sa iasa din curte si chiar langa casa lui se mutase o fata noua si fata aia venea seara la el si se uitam cu un binoclu pe geam la vecini si din greseala a vazut la un vecin ceva suspect si fata venea in fiecare seara pe acoperisul casei intra pe geam la acest baiat ca sa nu stie parintii ei si se uitau in casa acelui vecin si baiatul se indragostea de ea... sper ca ati inteles ceva din ce am povestit aici

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi Disturbia (2007)
https://www.cinemagia.ro/filme/disturbia-suspiciunea-17402/

| ionutionut333 a răspuns (pentru floresdemayo):

Mi ai salvat seara de film?

| floresdemayo a răspuns (pentru ionutionut333):

Mă întrebi pe mine? Tu știi... happy

| relian a răspuns (pentru floresdemayo):

Pt flores este. Odata cautam un film, a povestit eu destul despre, dar ai spus ca nu stii, Am gasit filmul se numeste "Childhood's end".

| floresdemayo a răspuns (pentru relian):

Mulțumesc, Relian. Mă bucur!
Văd că e o miniserie, 1 sezon cu 3 episoade!

| relian a răspuns (pentru floresdemayo):

Este un film care are 3 parti, dureaza vreo 4 ore.Bine candva cand am vazut mi s-a parut wow,dar acum nu prea,dar merge.
Zimi ceva un film dar film nu seriale bun pe care sa nul fi vazut sau sal fi vazut candva laughing bine nu ai de unde stii ce filme am vazut eu dar,poti baga cateva, cine stie poate am omis eu cateva, ori macar sa le revad.
Stii care cred ca este cel mai bun film facut pana acum? Nu stiu tie care iti place, dar eu as spune Interstelar, film ca asta mai rar, are de toate si te atinge peste tot.