| kostyyy26 a întrebat:

Salutare!
I-mi poate spune si mie careva va rog cum sutezi puternic la fifa 2007?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexander_1900 a răspuns:

:Q+W-poti folosi centrare de 70 m pe atcant care ii vine 80% lui
:A+D-sut tare la firul ierbi[bomba]dar mere numai din jumatatea ta de teren
:Z+D-sut cu latu care ia si efect si poti da gol de la 40 m
:Q+D-lob, dar daca ai lovitura libera ti Q si apsi tare pe D si dai pe sub zid.sau tine efect pentru a da pe langa el
big grin+S-fentezi jucatorul/portarul ca dai sut dar nu dai
:Z-il poti folosi la lovitura libera pentru a scote un coechipier, iar daca il scoti ti Z si apesi D si jucatorul normal care trebuia sa suteze va sarea pe langa minge si va da coechipierul
:C-il poti folosi pentru a scote un cochipier tot la lovitura libera si daca ti C si apsi da numai sare jucatorul pe langa minge va da direct coechipierul
:E+D-este pase puternica pe jos dar mere numa in junatatea adversaruli incercati so folositi cand centrati

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Pai nu e un buton p care poti sa sutezi tare...depinde d pozitia jucatorului si de directii(alea p care apesi cand sutezi)! trebuie sa ai doar o pozitie cat mai buna de sut...

| CainePeVine a răspuns:

Z si d c si d shift si d ctrl si d una din astea nu mai stiu incearcale ca daca tii apasat pe d dai mai sus in general