| ۞Al3x۞ a întrebat:

Imi puteti spune si mie un program de facut muzica? La pian, la tobe orice.In el la sfarsit vreau sal salvez si sal ascult tot(fara voce). Funda celui mai bun program.

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Music maker.

5 răspunsuri:
| Nelutsa a răspuns:

SOUND FORGE 8 sau Nero dar sa stii ca nero nu sterge bine vocea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fl STUDIO eu fac cu el muzica cu sau fara voce e super varianta 9 xxl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc FL studio e foarte bun fie pentru muzica fare voce fie cu poti sa faci mai orice muzica doresti (jme_neaga)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc FL studio e foarte bun fie pentru muzica fare voce fie cu poti sa faci mai orice muzica doresti jme_neaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc FL studio e foarte bun fie pentru muzica fare voce fie cu poti sa faci mai orice muzica doresti