| rapp2020 a întrebat:

Salutare..imi spuneti va rog un sait de chitara...cu informati despre chitara,note la chitara, noutati si tot felul de chesti...nu stiti niciun sait?

1 răspuns:
| Rebelicious a răspuns:

Buna! Uite un site:
http://cursuridechitara.blogspot.ro/search/label/Inainte%20de%20orice

Asta este ca o prefata, iar in dreapta ai sa vezi lectia 1, 2 etc. Este un blog care iti spune direct ce sa faci, iti explica, iti arata imagini si videoclipuri pentru diferite acorduri. Este un site destul de dragut si folositor.
Funda?

Întrebări recente