| o0JesSsy0o a întrebat:

Hey ..va rog mult de tot. Spuneti-mi si mie ceva de filmul Dallas sau ceva o parere ...ma rog... Plizz ajutati-ma repede. spuneti-mi informaTI ..PARERI multE,, chesti importante ce stiti voi. mrs :X:X:Xlove struck

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Un film FOARTE lung, cel mai lung parca, a avut vreo 6 finaluri diferite ca sa multumeasca pe toata lumea, pe vremea cand a fost dat la noi toata lumea se uita si se mira de ce aveau americanii, telefon in mijlocul campului de porumb de exemplu. Are ceva si despre Republica Moldova, bineinteles, doar numele e real, restul sunt inventii. Dar a fost fain la vremea lui, actori buni, tot ce trebuie.