| rapp2020 a întrebat:

Salutare..imi spuneti va rog un sait de chitara...cu informati despre chitara,note la chitara, noutati si tot felul de chesti...nu stiti niciun sait?

1 răspuns:
| Rebelicious a răspuns:

Buna! Uite un site:
http://cursuridechitara.blogspot.ro/search/label/Inainte%20de%20orice

Asta este ca o prefata, iar in dreapta ai sa vezi lectia 1, 2 etc. Este un blog care iti spune direct ce sa faci, iti explica, iti arata imagini si videoclipuri pentru diferite acorduri. Este un site destul de dragut si folositor.
Funda?