| Max22w2 a întrebat:

In data de 31 aug plec cu parintii mei in Portugalia in Lisabona.Am bani mei de cheltuiala in jur de 120 de euro, plus ce imi mai dau parintii.Imi puteti recomanda niste magazine unde se gasesc haine foarte frumoase si la un pret acceptabil si niste atractii Turistice.Va Multumesc! Funda si restul Vot!

1 răspuns:
| boogdan91 a răspuns:

Podul Vasco da Gama, 14km, al doilea din lume dupa cel din San Francisco, e la cativa kilometri de Lisboa.alte obiective turistice.gasesti u, vezi oceanu, plaja, yahturi, chestii.