Întrebare recomandată | AmPiticiPeCreier a întrebat:

Imi puteti recomanda, va rog, o imprimanta buna la un pret acceptabil? Multumesc anticipat! happy

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Hp e foarte bună şi Canon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o am pe aceasta de 5 ani si o recomand (sunt foarte incantata de ea, are si scanner...)
http://www.compari.ro/......sului.html
O poti folosi si drept xerox, poti scana poze, documente pentru a le baga in pc - le poti si edita; este de foarte buna calitate! are multe chestii folositoare (eu nu le folosesc caci nu am nevoie); pozele (pe hartie foto evident) ies impecabile, exact ca la laboratorul foto; si daca ai grija de ea, asa cum e si normal, o poti avea si 20 de ani! (parerea mea)
Daca o vrei mai iesftina (la mana a 2-a) DESI NU RECOMAND! sunt multe de vanzare pe okazii si pe mercador.

| CristiZlCristiX a răspuns:

Iti recomand imprimanta CANON costa intre 2-3 milioane
si este una dintre cele mai bune imprimante