| GrEeNHeArT a întrebat:

Salutare lume:*! am si eu o rugaminte.cine stie un site unde se fac concursuri de fotografie? pana acum am cautat pe net toate felurile de concursuri la care se particiipa cu fotografii dar nu am gasit unul unde nu este necesar sa trimiti mesaj la un anumit numar sau alte chestii legate de inscriere vreau ceva simplu.Va rog daca puteti sa ma ajutatipuppy dog eyes. Dau funda la raspunsul bun! Mercibig grin!

1 răspuns:
| julieee a răspuns:

D.experience.co.uk e situl de la dunhill...dar premiaza si fotografii.incearca!