| d1vine a întrebat:

Buna tuturor,nu stiti un serviciu de sms(sau cum s-o chema) bun? Adica ceva de genu,eu setez un anumit mesaj pe un site,iar daca trimiti un sms cu un anumit mesaj la un anumit numar,vei primit mesajul setat de mine, contra cost desigur.

4 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Nu exista asa ceva

| tororoki a răspuns:

Eu am folosit pana acuma http://sms-gratuite.ro/page/acasa si nu am avut nici o problema

| Ceryo a răspuns:

Intra si cauta si tu pe net, atentie cum te exprimi ca sa nu iti dea alte tampenii

| d1vine explică:

Mie imi trebuie unul in toata lumea.Si nu cred ca ma intelegi, adica cineva din alta tara trimite un mesaj la un anumit numar, iar pentru 3eur(sa zicem) primeste un sms inapoi de la acea companie cu mesajul setat de mine, iar eu primesc un comision din acei 3eur.