| wampir a întrebat:

Salutare ma numesc Ion si am 14 ani as dori sa-mi fac propriu meu server de couter strike 1, 6 dar nu stiu cum.Ma ajuta cineva plizzzzzz.My skype v. a. n. c

1 răspuns:
| Neam7zu a răspuns:

Cu server creator, siunt atatea tutoriale pe internet, pe google, si e simplu dar acum e mai greu sa-l faci public din cauza unor update-uri de la cei d ela steam. Pentru a-l face public incearca cu pluginul ( mod) "dproto" stiam ca merge, acum nu mai stiu daca merge cu dproto sa-l faci public, sa apara la net. Mult succes cu serverul si in ceea ce vrei sa faci