| andrea_1112 a întrebat:

As dori sa imi sterg profilul depe facebook si nu stiu cum.Ma puteti ajuta!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Pe pagina ta sus dreapta clic contul meu\jos in pagina dezactivare

| bunny112 a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo si selectezi.

| WR104 a răspuns:

La setarile profilului jos de tot zice "dezactivare cont"

| lullaby57657 a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!