| supernatural2011 a întrebat:

Salutare?!
Nu este o intrebare. Vreau si eu un cont metin2.ro.Sa fie lvl peste 35 (pe Leonis daca se poate). dati-mi Mesaj daca aveti vreunul.
Mersi love struck

3 răspunsuri:
| supernatural2011 explică:

"omule" esti cam prostlaughing.si adica vrei sa stii mi-a dat cineva cont de lvl 50 pentru 1 milion (bani reali)...nu am zis ca il iau pe gratis dar daca ai fost idiot si am inteles tu asa.ce sa iti fac.app nu cer ca disperatu esti tu cretin si vezi asta pentru ca am postat aceasta intrebare doar 1 data...deci taci in mo**** ma*** si ai grija cum vorbesti ba copile

( cristicosan19 )

| supernatural2011 explică:

Apropo!
Raspunsurile sunt pentru a-i ajuta pe cei care le pun, nu sa arati tu ca esti "jmecher" si sa faci tu pe "expertul" in Metin2 RO.
PA!

| emilenescu a răspuns:

Omule, tu ceri conturi ca disperatu'. Acum vrei unul de 35 si joci pe el o zi si gata dupa ceri unul de 50 etc...Omule! cine iti va da contul (daca iti va da cineva) a muncit pentru el asa ca fa-ti frumos un cont si vei ajunge la 35. PA!