| robertpaul a întrebat:

Salutare.Stie careva unde as putea gasi bete/tuburi/antene de plastic fluorescente(verzi si portocalii) pentru confectionat antenele plutelor de pescuit? mutumesc

4 răspunsuri:
| SoloPC a răspuns:

De obicei cand te duci la un concert sunt tigancile alea pe acolo care striga "Beteeeeeee fluorescentee..Mancateasi vrei un bat din asta e 5 lei nu haide ca ti-l dau la oferta " acolo ai putea gasi si la articole pescaresti de ex este un magazin de pescarie in Bucuresti la piata rahova fix fata in fata cu statia de tramvai..de acolo imi cumpar!

| robertpaul explică (pentru SoloPC):

Mie imi trebuiesc subtiri de 1-2mm.Ma gandeam ca exista vreun site de unde sa pot comanda.Stiu despre ce vorbesti, dar nu tipul acela. Oricum mersi de raspuns.stima

| SoloPC a răspuns:

Http://marelepescar.ro/? gclid=CJ6Gu5y-zbQCFe_MtAod1TYAAA Poftim sper sa te ajute!
Funda?

| robertpaul explică (pentru SoloPC):

Am cautat tot site-ul si n-am dat de nimic sad poate ai vazut tu cumva? si am ratat eu? stima