| Prometeu99 a întrebat:

Salutare,
Sunt curios daca vinde/doneaza carti de joc Duel Masters. Am inceput cam de anul trecul sa le colectionez si am reusit sa adun 268(printre care Aqua Master,Valdios,Ballom,Emperor Quazla,Abzodolba etc...) si am in zona mea nu se mai prea gasesc.

Am cautat si pe net anunturi de vanzare insa tot ce am gasit fie sunt carti mici,fie ofera era exorbitanta, fie nu trimiteau prin posta.

Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| Skrillex2000 a răspuns:

Salut! Eu vand carti foarte rare si forte bune! ex:Twin - Canno Skyterror, Boltail Dragon, Death Cruzer, The Annihilator, 4 Giganti, Legendary Bynor si multele altele.Am vreo 1300 de carti dintre care in jur de 410 sunt in format mare(presupun ca din acestea vrei). Baga ID de Mess:narcys_smecher@yahoo.com
Putem negocia preturile si iti pot arata cartile la camera web ca sa te convingi ce conditie au si ca sunt originale.Te astept!

| anonimul359 a răspuns:

Am eu in jur de 1300 carti duel masters, dar nu sunt contra facute.Pretul este 0. 2lei/buc sau 230 lei pe toate.Suna-ma la 0755692696