| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Salutare TPU~am si eu o intrebare care poate o sa vi se pare banala, dar eu sunt curioasa. Chiar nu vreau raspunsuri rautacioase. Va rog mult. Deci. Sunt curiasa ce inseamna, la STARDOLL, diamantul, adica stiu ca steluta inseamna ca e membru, iar diamantul tot membru cred... dar ce fel de membru? Multumesc anticipat. Fundita:d

Răspuns Câştigător
| AnnaMaryStar a răspuns:

Diamantul inseamna ca acel membru a fost ss timp de 1 an si acum este membru stardoll royal

4 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Probabil ca un fel de rezident (daca platesti) nu prea ma pricep.

| Brumilicious a răspuns:

Buna,
la stardoll diamantul este de obicei cane ai platit pentru 1 an membership, sau ai platit de foarte multe ori,
bafta happy
papa happy
apropo. numele meu pe stardoll este alexa_plk daca te intereseaza happy
papa

| r2d2 a răspuns:

Nu am mai folosit de mult Stardoll, dar presupun ca diamatul ii reprezinta pe membrii cu "abonament". Adica, cei care platesc ca sa aiba toate chestiile (haine, accesorii, mobila, etc.) pe care membrii normali nu le pot avea, pentru ca sunt prea scumpe sau sunt blocate.

| fallsHD a răspuns:

Premium, membru premium