| CameliaKB a întrebat:

Hei. happy Cine stie cand si unde ( pe ce canal Tv big grin ) se vor difuza meciuri de fotbal feminin? Poate e intrebare banala, dar vreau sa stiu. Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu prea este difuzat fotbalul feminin.Pentru ca este la alt grad de joc fata de cel masculin.
Nu pot sa imi imaginez cum face o femeie o foarfeca =))

Pe eurosport mai era...

Uite http://www.frfotbal.ro/....../index.php

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu prea sunt interesante pentru televiziuni, era Pe Eurosport

| alexs99 a răspuns:

Eurosport difuzeaza meciurile de fotbal feminin din Liga Campionilor si alte competitii ale echipelor nationale feminine.