| Bogdan3l123 a întrebat:

Salutare TPU, astazi am venit sa va intreb, daca stie vreunul din voi daca este vreun loc in Bucuresti in Bulevardul Lacul Teilor de unde se pot lua tigari la bucata, as prefera o adresa, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul. Legea nu permite vânzarea țigărilor la bucata.

| Lauv a răspuns (pentru suntserios):

Și totuși, am văzut polițiști care cumpără țigări contrafăcute la bucată, legea nu prea se mai aplică. laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Legea se aplica peste tot. Nu mai risca nimeni sa plateasca amenzi usturatoare, ca vrei tu doar 1 tigara.
Iata un motiv excelent sa te lasi de fumat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as fi interesat, nu de alta da sa ii reclam la protectia consumatorului si la politie. Stie careva?