| DanaCherry a întrebat:

Aveti idee daca in zona Tineretului [ Bucuresti ] se mai vand tigari la bucata? si daca da, unde mai exact :? Multumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu ai bani de un pachet intreg? laughing laughing laughing

| DanaCherry explică (pentru eurynomus):

Haha. Nefolositor. happy

| eurynomus a răspuns (pentru DanaCherry):

Era doar o intrebare, trebuia sa fie folositoare?

| DanaCherry explică (pentru eurynomus):

Asteptam un raspuns care sa ma ajute. Nu sa ma amuze big grin

| AlexDrHouse a răspuns (pentru eurynomus):

Daca nu ai un raspuns folositor si doar vrei sa faci caterinca, nu e locul tau pe TPUwinking. Si da, are bani si de 2 pachete dar o intereseaza un anumit fel de tigari si nu vrea sa ia un pachet intreg pentru ca poate nu ii plac/sunt prea tari.winking. In viata NU e vorba numai de bani happy.

| eurynomus a răspuns (pentru AlexDrHouse):

Aha, deja si a angajat o avaocata vad. Esti pusa bine in tema despre ce sit financiara are, ce tigari fumeaza, cate si alte detalii avocatesti, Ce mai sti despre ea? Ia uimete-ma laughing

| AlexDrHouse a răspuns:

Daa. La legume si fructe rolling on the floor))