| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Cine imi poate spune cum sa obtin credite ( banuti rosii) pe Barn Buddy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E acolo sus in dreapta o cupa acolo sunt toate plantele pe care le recoltezi si cu cat recoltezi mai multe cu atat iti da alta funda acolo pana ajungi la cupa deci daca te uiti acolo la cupa sus in dreapta iti vei da seama succes happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand treci la alt nivel capeti cate un banutsss rosu' si mai multi banuti aurii!

| Mileeee98 a răspuns:

Pai intri acolo unde arata trofeul si iti arata medali si trofeele...cand ajungi la un trofeu iti da parca 200 de credite...asa ca bafta la plantat