| Amaliamalia a întrebat:

Cum obtin cat mai multe credite pe Barn Buddy? (hi5) Cand dau click pe "Adauga credite" nu se intampla nimic.

3 răspunsuri:
| Seth_1218 a răspuns:

Adauga credite=ca sa adugi credite trebuie sa le cumperi cu bani adevarati, sau cu cardul sau prin telefon. Dar le mai poti obtine si evoluand.

| Elena_7865 a răspuns:

Poti obtine credite daca faci trofee la diferite flori, legume, animale si cand vei fi pe la nivelul 200 iti va da orhidei din credit si daca faci trofeul iti da 24. 000 de credite.Incepand de la nivelul 100 iti da flori din credite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si prin un program, si eu tot il caut