| Edy_Muscalu_1990 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un sistem home cinema 5.1 ajungand acasa am observat ca in loc de cele 5 boxe se aud doar 2 subwoferu se aude dar celelate 3 nu se aud stiti care ar fi cauza?
Mi-ar fi de mare ajutor raspunsul fiecaruia dintre voi daca va pricepeti lasati un mesaj Multumesc!

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu ai semnal surround. Ai numai semnal stereo. Din această cauză poţi doar păcăli sistemul pentru a se auzi în toate boxele.

| Baton a răspuns:

Eu la sitemul ce il am are in spate un mic butonas prin care il pot pune pe 2.1 sau pe 5.1
dar depinde si de tv caci daca tv-ul e oltimes clar nu poate sa duca.Ori poate ca acel home cinema e ceva gen kaufland sau made in china si atunci ii spune degeaba home cinema 5.1 ca nu stie de asa ceva laughing