| Mus1k a întrebat:

SalutaRe TPU!:X.

Am nevoie de un site in care pot gasi teme pentru firma de hosting "ForumMotion" (ForumGratuit). Cat mai multe sa fie cu teme intunecate mai ales. happy.

Multumesc anticipat happy.

1 răspuns:
| Ekkaterinna a răspuns:

Hitskin happy
Pont: Daca schimbi limba,o sa-ti apara alte teme.
De ex,daca e in lb romana,si schimbi in engleza,apar alte teme.E naspa cu unele butoane,pentru ca daca sunt intr-o limba gen japoneza sau mai stiu eu,cei care intra pe forum nu o sa inteleaga.
Sau...
Poti incerca sa modifici tu insuti si sa-ti faci propria tema (dureaza mai mult, dar macar o sa fie ceva original). Butoane, bannere etc. gasesti si pe forumul
help.forumgratuit.ro
sau
help.forumotion.com

Bafta big grin

Întrebări recente