| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa citesc nuvela "Sfada in casa" de Ion Druta. Am cautat-o pe google si n-am gasit-o. Stiti vreun site, sau vreun link de unde pot s-o lectorez?

2 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună! Eu îți recomand să nu citești de pe site-uri, deoarece îți vei strica ochii, te vor ustura rău de tot, iar în cel mai rău caz, va trebui s aporti ochelarii( caz în care ești foarte sensibilă), mai bine te-ai duce și ai lua cartea de la bilbiotecă și ai citi-o așa! sau dacă neapărat insiști caută pe www.scribd.com pa și baftă!;)

| mariaadriana a răspuns:

In primul rand de lectorat lectoreaza Marian Vanghelie, fara suparare... daca vrei sa lecturezi intra pe scribd sau pe wattpad. Succes!