| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor, as vrea sa hostez un server privat de metin pe un host, voi aveti asa ceva sau aveti prieteni care au hostat un server de metin? Ce servere sunt mai >bune? Ati folosit vreodata? Recomandati-mi si mie un server/host care poate sa fie online 24/24 si sa fie la un pret acceptabil in jur de 20$ pe luna...

2 răspunsuri:
| Z3US a răspuns:

Incearca Tni.Ro, acolo este hostat serverul meu de cs Play.RankCs.Net big grin! are 22 sloturi la 3 euro! server de metin il hoteaza cu 10 cred.