| BorceaMattMarian a întrebat:

vrea cineva sa devenim prieteni buni big hug
eu sunt in spania de un an si ceva...mai e cineva pe aici?

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Salutari BorceaMattMarian! Ai grija, prietenia este un lucru sacru, sau cel putin pentru mine si multi alti oameni! Nu cersi prietenia nimanui, ea trebuie sa vina de la sine! O prietenie buna, este una sincera, de durata, care VINE IN TIMP! Respecta-te pe tine si lumea o sa te respecte si ea! Inteleg ca iti este greu in afara dar nicio prietenie nu ar trebuie sa fie una de fatada, de plictiseala! Iti recomand practicarea unui sport de grup si ai sa vezi ca prietenii vin de la sine! Succes!

| BorceaMattMarian explică (pentru Amorezatul):

Foarte adevarat ce zici...
doar ca nu sunt genu' ala care sa fie prieten pentru un interes tongue
am avut prieteni dinaia si am renuntat la ei si am venit aici.

Adevarat, prietenia adevarata "vine in timp", dar...
daca nu o cauti, nu cred ca vine singura tongue

| Amorezatul a răspuns (pentru BorceaMattMarian):

Deaia ti-am recomandat practicarea unui sport de echipa laughing Ma bucur ca te-am putut ajuta!

4 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

Cati ani ai ?