| Mocanu_Romeo_1998 a întrebat:

Salutare, vreau sa-mi cumpar o bicicleta noua ( 26, 29 inchi ), stie cineva vreun site sau magazin cu biciclete la preturi acceptabile? (maxim 700 - 800 lei)
Multumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cea de 29 de inchi e prea mare, cam urata. Eu iti recomand o bita de 26 de inci sau 27, 5 talia L. In orasul in care locuiesti cauti si intrebi prin e-mail sau mergi la ei sa vezi ce optiuni au pentru tine. O bicicleta buna care tine mult fara sa faca zgomot (scartait) si sa franeze bine costa intre 360 - 470€ - poti continua sa strangi bani sau iti iei una ieftina care in 2 ani sau 1 an da probleme.