| tpb a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa imi cumpar bicicleta de la metro,si vreau si eu site la toata gama lor de produse si preturi
Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| xcore a răspuns:

NU CUMPARA BICICLETE DE LA METRO/CARREFOUR/KAUFLAND s.a.m.d. Sunt incredibil de proaste si se stric tot la ele. Mergi la un magazin specializat. Exista in toate orasele.

Daca insisti asupra magazinului Metro vezi aici: http://www.metro.ro/public/home/Ofertele+zilei si intra la cataloage. Din pacate la categorii nu au Sport.
De asemenea la cataloage, in josul paginii vezi metro PUNCT si gasesti exact catalogul magazinului care iti este aproape

1 răspuns:
| erik32 a răspuns:

Du-te in magazinele de specialitate pentru sport, sincer de la metro kaufland si selgros sau carefour nu prea tin
daca vrei sa iei o bicicleta buna dai cu un ban mai mult si stii ca tine.