| BasmEE a întrebat:

Salutaree TPU! Mai exista oamenii seriosi in Tara asta? La ce ma refer? ..Caut si eu 1-2 oamenii seriosi care sa ajute la popularea unei comunitatii gaming...Doresc seriozitate ...De preferat sa aiba peste 18 ani! Pentru mai multe detalii, add: ayo95n@yahoo.com sau skype: crazy_boy0922!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

... iar tu ce oferi? Nu de alta, dar oamenii seriosi trebuie' sa isi plateasca si ei facturile, au familii, etc.

| MikyGolanu a răspuns:

Ce jocuri jucatii? sunt jucator de lol si wow

| BasmEE explică:

Pai,ofer Grad pe forum(Administrator)...Noi avem doar un server Cs 32 sloturi momentan! Inca, caut oamenii!