| YoyoOoOo a întrebat:

Saluuthappy.
Am un nokia 5230 si vreau sa imi trimit niste videoclipuri pe el de pe calculator sau de pe telefonul altcuiva.
Se trimite, totul merge ok. Cand vreau sa deschid videoclipul imi porneste ca format mp3, fara videoclip.
Se aude numai muzica. Scrie ceva de genu` format file not supported.
Am trimis un videoclip de pe LG COOKIE FRESH si merge ala.
Cand am incercat sa trimit dupa SAMSUNG S5570 GALAXY MINI nu a mers.
Acelasi lucru imi zicea despre videoclip si pornea numai melodia. videoclipul nu se vedea!
Cine ma ajuta dau si funda. si vot. si de toatee`; X.
Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| JeffHardyNumber1Fan a răspuns:

Telefonul tau nu face fata ca sa vada videoclipuri. asa imi zice si la al meu.

1 răspuns:
| YoyoOoOo explică:

Si nu merge sa deschid videoclipuri cu nici un program?
pai da dar videoclipul care l-am trimis de pe LG COOKIE merge.
si ala care l-am trimis dupa Samsung galaxy nu merge.
nici dupa calculator nu merg videoclipurile
trebuie sa fie ceva.