| alexy19a a întrebat:

Am o problema grava. Cand vreau sa fac formatul la imaginea mea ca sa o fac pentru breasla la metin cu acel program dupa ce o salvez trebuie sa o deschid cu paint dar nu merge. Imi da erroarea
Paint cannot read this fille.
This is not a valid bitmap file, ori its format is curently supported.
Am windows 7l\.

1 răspuns:
| SlowwGaming a răspuns:

(Dau cu parerea) Este format.BMP* Deci el nu poate fii editat cu paint. Eu iti recomand folosirea Photoshopului Este foarte usor de invatat nu trebuie experienta cel putin eu am deoarece sunt designer.