-sambata, 15.05.2010,particip la un festival de muzica vocala:-s...este prima mea participare la asa ceva:-s...am emotii foarte mari, ce ma sfatuiti sa fac pentru a nu mai avea emotii?
-ce voi face atunci cand voi urca pe scena impreuna cu prietena mea?

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Eu am jucat pe scena o piesa de teatru, un monolog mai exact. Si erau in sala peste 200 de persoane, eram panicata, nu stiam daca voi uita pe moment ce aveam de spus. am tras adanc aer in piept, si am pornit cu incredere... Ai nevoie in momentele astea de o persoana alaturi, la tine fiind mai simplu pentru ca o ai pe prietena ta acolo pe scena langa tine. Ai incredere in tine, dar mai ales in fortele proprii, deoarece increderea cu care vei canta o vei transmite si publicului.
Deci vei fi mult mai apreciata.
Ai grja de tine, si multa bafta! Sa te vedem pe micile/marile ecrane in curand! >big grin

3 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Respira foarte adanc. Ajuta mult.

| danutza45 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta happy. trebuie sa fii sigura pe tine. ca esti foarte bine pregatita.si sa iti imaginezi ca esti singura. nu trebuie sa ai emotii happy

succes:*

| danutza45 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta happy. trebuie sa fii sigura pe tine. ca esti foarte bine pregatita.si sa iti imaginezi ca esti acolo doar cu prietena ta, repetand. nu trebuie sa ai emotii happy

succes:*