| Princessee a întrebat:

Sambata ma duc la o preselectie pentru modeling.cu ce m-as putea imbraca pentru a face o impresie buna?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Imbraca o rochita neagra, baby doll, cu niste pantofi negrii cu bot rotund si toc patrat si dres mov mat, sau o fusta cu talie inalta stramta la mijloc, cu o curelusa so larga jos, pana la genunchi, o camasuta pe corp si niste pantofi cu toc.

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Niste blugi skinny, cu un top care sa iti evidentieze sau ascunda sanii (nu neaparat decoltat). Oricum, daca e preselectie ca la carte, probabil o sa va dezbrace si imbrace si in alte haine.

daniela
| daniela a răspuns:

In ceea ce iti sta mai bine, te simti tu in largul tau si te-au admirat cei din jur, sigur atunci vei face o impresie buna

lolita
| lolita a răspuns:

Cu haine care iti pun in evidenta formele, sa nu fie largi in nici un caz.

| yadora a răspuns:

In primul rand multa bafta! am trecut prin emotiile astea alaturi de pustoaica mea. Sfatul meu e sa te imbraci in ceva ce iti scoate corpul armonios in evidenta, nu foarte machiata, fi cat mai naturala si poarta tocuri. Tinuta ta sa fie ceva intre extravagant si sexy. Da tot ce ai mai bun din tine, restul vine de la sine...FI ORIGINALA.

| ankyann a răspuns:

Cat mai simplu si natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o camasuta mai lunga in carouri si cu mainile suflecate si cu o curea in talie, cu niste blugi negri skini si cu niste pantofi cu bot rotund negri