| Claudiu950 a întrebat:

Saptamana trecuta am inceput la scoala sa facem revista scolii, si nu mai am idei pentru rubrica "Stiati ca..." si "Pagina de ras" (adica glume, bancuri). Cele mai bune bancuri si lucruri interesante castiga funda.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.curiozitatea.ro/ vei gasi lucruri foarte interesante

| MihneaIsBack a răspuns:

Bancuri poți căuta pe www.bancuri.net, iar despre „Știați că...", poți scrie despre animale dintr-alte țări, cât de mult crește un copac, etc.
Succes!