| Attomm98 a întrebat:

Saut,
Spuneti-mi si mie cele mai bune carti din genul fantasy pe care le-ati citit...infara de (Eragon,Seria Septimus Heap,Harry Potter,Atlasul de Smarald,Orcii, Vampiratii etc)
Cine da cel mai bun raspuns primeste funda...va rog sa recomandati cartile doar daca le-ati citit sau stiti ca sunt bune si le cititi acum!

Răspuns Câştigător
| alicepika a răspuns:

Eu am citit ingerul noptii, crescendo, luna noua, seria vampirii sudului, seria cronicile wardstone sunt carti foarte bune pe care eu le-am adorat.de asemenea din seria fantasticului mai este si gazda de stephenie mayer. sper ca o sa iti placahappy

2 răspunsuri:
| alexandra1993 a răspuns:

Buna,

Eu nu am citit nicio carte de genul acesta pentru ca nu ma pasioneaza, dar am auzit de o serie de carti numita "Tunele". Uite:

http://www.bookblog.ro/recenzie/tunele/

| Darius2610 a răspuns:

Incearca Cronicile Wardstone, Tunele, Twilight