| kairy65 a întrebat:

Hey ...Eu am citit seria Septimus Heap de Angie Sage ...si am toate cartile pana la Sirena (inclusiv). Stiti cumva daca a aparut si urmatoarea carte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, nu. Urmatoarea carte nu a aparut inca. Va aparea anul acesta si va avea numele de "Darke" sau mai bine zis in romana, "Intuneric". Sunt in numar de sapte. Si eu le am(pana la cartea a cincea, bineinteles), le-am citit si pot spune ca sunt grozave, fascinante.

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Hey! :*
en.wikipedia.org/wiki/Septimus_Heap
Bafta! big grin