| asite27 a întrebat:

Scrieti un articol amuzant. Sa vedem cine scrie mai amuzant dau fundita Si cel mai amuzant Va aparea pe aici www.reluare.blogspot.com Despre ce vreti voi

1 răspuns:
| cristianorudi7 a răspuns:

CLIENTUL INTREABA:

Acum un an am schimbat versiunea Logodnica 7. 0 cu Nevasta 1. 0 si am observat ca programul a lansat o optiune subita Bebelus 1. 0 care ocupa mult spatiu pe hard. In instructiuni nu era nimic mentionat.

Pe de alta parte, Nevasta 1. 0 se autoinstaleaza in toate celelalte programe si se lanseaza automat cand deschid alta aplicatie, impiedicandu-i executia. Aplicatii ca Bere-intre-prieteni 10. 3, Duminica-la-fotbal 5. 0 nu mai functioneaza.

Uneori apare un virus - Soacra 1. 0, care blocheza sistemul sau face ca Nevasta 1. 0 sa se comporte total haotic. Nu reusesc sa dezinstalez acest program si devine insuportabil mai ales cand incerc sa lansez aplicatia Duminica-de-dragoste 3. 0.

Se pare ca si alte fisiere sunt virusate. De ex.: c:/Sex__sambata_dimineata. exe nu mai functioneaza deloc. Am vrut sa revin la programul anterior Logodnica 7. 0 dar procesul de dezinstalare al programului actual, Nevasta 1. 0 mi se pare complicat iar riscurile pentru. sistem sunt mari mai ales pentru. Bebelus 1. 0 care chiar imi place.

Ma puteti ajuta? Un utilizator disperat.

RASPUNS:

Draga client,

Nemultumirea Dvs. este frecventa printre utilizatori dar ea se datoreaza unei greseli primare de conceptie: Multi utilizatori trec de la orice versiune Logodnica X. 0 la Nevasta 1. 0 cu speranta falsa ca Nevasta 1. 0 nu e decat un program de divertisment si utilitati. Dar e vorba de mult mai mult :Nevasta 1. 0 e un Operating System complet creat ca sa controleze toate aplicatiile Dvs. E aproape imposibil sa dezinstalati Nevasta 1. 0 si sa reveniti la Logodnica X. 0 intrucat exista sisteme virusate care fac ca si acesta sa se comporte precum Nevasta 1. 0 deci nu aveti nimic de castigat.

Aceeasi problema si cu Soacra X. 0. Acesta e un program mai vechi din care deriva Nevasta 1. 0 si comporta multe probleme de compatibilitate. Cu putin noroc, sfarseste prin a fi victima unui virus si dispare in cativa ani.

Unii utilizatori au incercat sa formateze tot modulul si sa instaleze programul Iubita+Nevasta 2. 0 dar asta le-a creat si mai mari probleme ( a se citi notita de prevenire " Pensie alimentara" si "Custodia copiilor "). Daca instalati Iubita 8. 0 nu incercati sa treceti la Nevasta 2. 0 pentru ca problemele vor fi chiar mai mari decat cele cu Nevasta 1. 0. Chiar daca exista si versiuni Nevasta 3. 0 si Nevasta 4. 0, acestea sunt rezervate specialistilor si avand un pret ridicat nu le recomandam.

Daca sistemul cade, va recomandam Celibat 1. 0 dar ideal e sa pastrati Nevasta 1. 0 si sa invatati programul cat mai bine posibil intrucat e foarte sensibil la anumite comenzi si reactioneaza rau la erori de instalare. Asadar, orice eroare aparuta va fi considerata ca provenind din partea Dvs. si trebuie sa vi-o asumati.

Va sfatuim sa activati aplicatiile C:/Scuze/Scuze. exe.

Evitati utilizarea tastelor ESC si SUPPR care necesita ulterior C:/Scuze /flori. exe. Pentru o mai buna utilizare, va sfatuim sa cumparati si pack-ul Bijuterii 3. 0, Vacante 5. 1.

Optiunile Da_draga_mea 2. 7 si Ai_dreptate_iubire 4. 5 sunt indispensabile.

Nu instalati sub nici o forma Secretara_blonda_in_fusta_mini 2. 0, O_prietena 3. 1. Aceste programe sunt incompatibile cu Nevasta 1. 0 si pot distruge sistemul.
fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa