| anonim_4396 a întrebat:

Scriu un cantec. Ma puteti ajuta cu o rima pentru generation? Ms mult ( funda cea mai potrivita).

8 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Masturbation

| lunarwolf a răspuns:

Natalia are dreptate.
Asteapta-ti muza, oricat ar dura asta. happy

| shadovv a răspuns:

Scrii un cantec in engleza? Nu crezi ca ar trebui sa avem putin respect pentru limba romana?

| terminallyCapricious a răspuns:

Creation,imagination,attention,detention,destination,plantation,invitation,reputation,levitation...FUNDA? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_1678 a răspuns:

Destination, creation,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă întreb ce sens va avea cântecul ăla dacă cauți rimele pe net. Dacă nu ești inspirată destul mai bine așteaptă sau nu scrie deloc. De versuri de astea făcute de dragul terminatului e plină (și sătulă) lumea.

| buburuza_8601 a răspuns:

Erection