| vagabond a întrebat:

Scuzati de categorie dar n-am stiut prea sigur in ce categorie sa incatrez intrebarea mea...

Deci cum pot sa o iubit pe o fata pa care am iubit-o si inca o mai iubesc si tin la ea dar vreau sa o uit f mult[funda]

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EvilThoughts a răspuns:

Daca o iubeshty...asa cum zici tu, atunci de ce vrei sa o uitzy?
ea nu simte la fel?(in fine, nu ma priveshte)
ai putea incerca sa sa nu te mai gandeshty la ea.sau sa nu mai ai nici o legatura cu ea, shtyy ca „ochii care nu se vad se uita".
sau gaseshtetzy o alta iubita... faci cum crezi dar eu tot n-am intzeles de ce sa o uitzy daca o iubihee hee

| Kalugaru a răspuns:

Vagabont ia omule o carte si pune-te pe citit ca esti praf

| Virkno a răspuns:

Pai incearca sa te cuplezi cu alta asta te va ajuta foarte mult.Si incearca sa nu te mai gandesti la cea pe care o iubesti stiu ca pare ceva imposibil dar incearca si vezi ce faci dar cel mai bine e sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca.Mult noroc!

| vagabond explică:

Scuzati greselile dar eram f obosit cand am pus aceasta intrebare

| vagabond explică:

Gata am uitatolaughing m-am combinat cu sorasa are cevathinking voi c parere aveti?

| vagabond explică:

Pai nu stiu exzact dar a inceput sa planga

| CluTcheR a răspuns:

Stiu eu cum o poti uita pe fata aceea:

citeste o carte, in special una de gramatica.
Succes... sa ne spui si noua daca a functionat.

| miki_3263 a răspuns:

Mai intai incepe...cu un dictionar expicativ ca sa poti sa treci peste perioada analfabetiei apoi incerca sa nu mai dai ochii cu ea si fa lucruri care sa te faca sa nu ti aduci aninte de ea... ceva gen:iesi cu prietenii, incerca sa te consolezi cu altcineva.sau schimba anturajul iti va fi greu la inceput dar viata este scurta si profita de ocazie si distreazate! succes:*!

| miki_3263 a răspuns:

Explicativ*

| miki_3263 a răspuns:

Nu una ft buna.sadnu se face asasadce parere crezi tuh ca ea are acum despre tine?sad

Întrebări recente