| Adina a întrebat:

Se apropie banchetu'.; x Voi ce rochite va cumparati?batting eyelashes Dar pantofi?big grin

Răspuns Câştigător
| KissSummer a răspuns:

Eesmug si eu tot a 8 suntbatting eyelashes pai mi-am luat o rochita eleganta. si super draguta e crem cu niste pietricele.love struck. si pantofi cu tocu` de 12 cmlove struckbig grin

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mi-am luat o rochita crem fffoarte frumoasa si o sa imi iau niste pantofiori love struck

| Flaviii_8519 a răspuns:

Pai.
Eu mai am un am.
dar pana atunci
:X
poti lua ceva cu care sa te simti comoda
Si app` rochiile lungi nu se mai poarta
Cv care sa te defineasca
Niste pantofi cu toc mediu
ceva sa se potriveasca cu rochita
Si cel mai important e sa fi uh insusi si sa alegi ceva ce te reprezinta
pupa