| Nane a întrebat:

Se duce dinamo in europa league?

Răspuns Câştigător
| pauladrian a răspuns:

Bineinteles happy

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Avand in vedere faptul ca in trecut au fost eliminati de echipa mult mai slabe decat ei nu se stie.Sa vedem.Eu sper ca echipele romanesti, cat mai multe sa faca performanta in Europa indiferent de nume.

| Gizăz a răspuns:

Teoretic are meciuri uşoare până în play off dar nu se ştie niciodată. M-a deranjat mult declaraţia unora de la club cum că ar prefera pe Olimpia Bălţi nu pe ceilalţi. Păi frate, dacă te apuci să zici că preferi pe cineva şi că ţi-e frică cu nişte desculţi, în faza asta a competiţiei mai bine laşi Rapidul în loc(care oricum are un lot muuuult mai bun) şi te uiţi la tv; ce mentalitate de idioţi.

| cornel a răspuns:

Sa vedem.